10 Pony Race Street, Zetland NSW 2017, Australia
A$7,604 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
150 m²
Price
A$7,604
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$51
The listing is located at 10 Pony Race Street, Zetland NSW 2017, Australia
Loading map