303 Botany Road, Zetland NSW 2017, Australia
A$8,690 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
172 m²
Price
A$8,690
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$51
The listing is located at 303 Botany Road, Zetland NSW 2017, Australia
Loading map