Listed 4 days ago
336-346 Sussex Street, Sydney NSW 2000, Australia
A$4,127 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
77 m²
Price
A$4,127
Rental period
Unlimited
Available from
26-05-2026
CBD
Yes
Price per m²
A$54
The listing is located at 336-346 Sussex Street, Sydney NSW 2000, Australia
Loading map