Listed yesterday
500 Pacific Highway, St Leonards NSW 2065, Australia
A$11,297 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
200 m²
Price
A$11,297
Rental period
Unlimited
Available from
04-06-2026
Price per m²
A$56
The listing is located at 500 Pacific Highway, St Leonards NSW 2065, Australia
Loading map