301 Botany Road, Zetland NSW 2017, Australia
A$3,606 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
A$3,606
Rental period
Unlimited
Available from
02-06-2026
Price per m²
A$51
The listing is located at 301 Botany Road, Zetland NSW 2017, Australia
Loading map