38 Harbour Street, Sydney NSW 2000, Australia
A$3,389 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
A$3,389
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
CBD
Yes
Price per m²
A$89
The listing is located at 38 Harbour Street, Sydney NSW 2000, Australia
Loading map