96 Parramatta Road, Camperdown NSW 2050, Australia
A$6,083 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
A$6,083
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$73
The listing is located at 96 Parramatta Road, Camperdown NSW 2050, Australia
Loading map