50 Binya Street, Griffith NSW 2680, Australia
A$1,890 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
2 m²
Price
A$1,890
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$945
The listing is located at 50 Binya Street, Griffith NSW 2680, Australia
Loading map