Listed 5 days ago
67 Bouverie Street, Carlton VIC 3053, Australia
A$2,259 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
A$2,259
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$75
The listing is located at 67 Bouverie Street, Carlton VIC 3053, Australia
Loading map