51-67 Rathdowne Street, Carlton VIC 3053, Australia
A$2,085 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
A$2,085
Rental period
Unlimited
Available from
13-06-2026
Price per m²
A$67
The listing is located at 51-67 Rathdowne Street, Carlton VIC 3053, Australia
Loading map