10 Pony Race Street, Zetland NSW 2017, Australia
A$7,821 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
155 m²
Price
A$7,821
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$50
The listing is located at 10 Pony Race Street, Zetland NSW 2017, Australia
Loading map