107 Dalmeny Avenue, Rosebery NSW 2018, Australia
A$3,693 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
57 m²
Price
A$3,693
Rental period
Unlimited
Available from
17-06-2026
Price per m²
A$65
The listing is located at 107 Dalmeny Avenue, Rosebery NSW 2018, Australia
Loading map