Listed 3 days ago
25 Bank Street, Richmond VIC 3121, Australia
A$4,084 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
80 m²
Price
A$4,084
Rental period
Unlimited
Available from
10-06-2026
Price per m²
A$51
The listing is located at 25 Bank Street, Richmond VIC 3121, Australia
Loading map