2A Michael Street, Brunswick VIC 3056, Australia
A$2,172 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
31 m²
Price
A$2,172
Rental period
Unlimited
Available from
28-05-2026
Price per m²
A$70
The listing is located at 2A Michael Street, Brunswick VIC 3056, Australia
Loading map