24 Brookfield Road, Kedron QLD 4031, Australia
A$2,585 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
A$2,585
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$52
The listing is located at 24 Brookfield Road, Kedron QLD 4031, Australia
Loading map