Listed 6 days ago
130 Mounts Bay Road, Perth WA 6000, Australia
A$2,281 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
38 m²
Price
A$2,281
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
CBD
Yes
Price per m²
A$60
The listing is located at 130 Mounts Bay Road, Perth WA 6000, Australia
Loading map