80 Oxlade Drive, New Farm QLD 4005, Australia
A$15,208 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
296 m²
Price
A$15,208
Rental period
Unlimited
Available from
08-05-2026
Price per m²
A$51
The listing is located at 80 Oxlade Drive, New Farm QLD 4005, Australia
Loading map