4 Rosewood Avenue, Broadbeach QLD 4218, Australia
A$14,339 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
228 m²
Price
A$14,339
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Price per m²
A$63
The listing is located at 4 Rosewood Avenue, Broadbeach QLD 4218, Australia
Loading map