144-152 Mallett Street, Camperdown NSW 2050, Australia
A$2,933 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
54 m²
Price
A$2,933
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$54
The listing is located at 144-152 Mallett Street, Camperdown NSW 2050, Australia
Loading map