Listed 4 days ago
500 Pacific Highway, St Leonards NSW 2065, Australia
A$10,645 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
187 m²
Price
A$10,645
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$57
The listing is located at 500 Pacific Highway, St Leonards NSW 2065, Australia
Loading map