Listed today
59-65 Malcolm Street, West Perth WA 6005, Australia
A$2,172 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
A$2,172
Rental period
Unlimited
Available from
17-06-2026
CBD
Yes
Price per m²
A$53
The listing is located at 59-65 Malcolm Street, West Perth WA 6005, Australia
Loading map