Listed 3 days ago
22 Central Avenue, Manly NSW 2095, Australia
A$3,802 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
42 m²
Price
A$3,802
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Price per m²
A$91
The listing is located at 22 Central Avenue, Manly NSW 2095, Australia
Loading map