99 Mill Point Road, South Perth WA 6151, Australia
A$10,863 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
187 m²
Price
A$10,863
Rental period
Unlimited
Available from
07-06-2026
Price per m²
A$58
The listing is located at 99 Mill Point Road, South Perth WA 6151, Australia
Loading map