Listed today
414-418 Pitt Street, Haymarket NSW 2000, Australia
A$5,431 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
48 m²
Price
A$5,431
Rental period
Unlimited
Available from
28-05-2026
CBD
Yes
Price per m²
A$113
The listing is located at 414-418 Pitt Street, Haymarket NSW 2000, Australia
Loading map