466 Swanston Street, Carlton VIC 3053, Australia
A$2,498 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
A$2,498
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
A$68
The listing is located at 466 Swanston Street, Carlton VIC 3053, Australia
Loading map